Jūsų paieška baigiasi čia!

Esame darbuotojų nuomos įmonė, kuri specializuojasi laikinojo įdarbinimo srityje. Mes nuolat tobulėjame – analizuojame rinką ir konkurentus, kas leidžia efektyviai teikti darbuotojų nuomos paslaugas, priimant kokybiškus ir greitus sprendimus. Mūsų darbas yra suprasti darbdavių ir darbo ieškančių asmenų poreikius, kad būtų suderintos geriausios kompetencijos. Mes suprantame, kad CV yra svarbus, bet tai taip pat yra tik popieriaus lapas. Subūrėme profesionalią komandą, kad šiuos žodžius savo klientams galėtume patvirtinti.

Šiuo metu aptarnaujame: 500+ laikinai įdarbintų darbuotojų, kurie pasirinko mūsų įdarbinimo agentūrą ir 50+ laimingų darbdavių, kurie gavo savo naujus darbuotojus iš mūsų!

Susisiekite su mumis jau šiandien ir papasakokite apie savo tobulą darbuotoją, kurio tikitės iš mūsų!

Jūsų paieška baigiasi čia!
Tikslai
Vizija

Dirbame tam, kad būtumėme profesionalūs partneriai darbuotojų atrankos ir nuomos srityje. Sumažintumėme rūpesčius žmogiškųjų išteklių srityje ir užtikrintumėme sklandų darbo užmokesčio administravimą.

Misija

Siekiame tapti organizacija, kurią darbuotojai vertina kaip sąžiningą ir rūpestingą darbdavį, o klientai mus laiko ilgalaikiais ir glaudžiais partneriais.

Vertybės

Kokybė

Lankstumas

Skaidrumas

Atsakomybė